Aktivne temeAktivne teme  Ispiši listu članova forumaLista članova  Pretraži forumTraži  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  LoginLogin
Razno
 VK KRKA forum : Razno
Naslov Tema: nu vid zbilja OdgovoriPošalji novu temu
Autor
Poruka << Prijašnja tema | Slijedeća tema >>
Jadrija
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 31
Poslan: 06 June 2006 u 1:27pm | IP Logged Citiram Jadrija

A kako bi bilo da vi u Krki izmislite kakvi skandal. Forum se bija skroz zalaufa kad vas je neko lani bija napa. To su svi rado citali - i oni sta su onda zadovoljno trljali ruke i oni sta su se cudili oklen pojedincima tolko ludosti.

Je, nazalost stranica se puno otvarala i onda kad je poginija mali Martin. Stas kad u danasnje vrime ljude zanima samo seks, nesrica i lupestina. Sta in od toga vi mozete ponuditi?

Natrag na vrh Vidi Jadrija's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jadrija
 
stroker
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 06 June 2006 u 3:49pm | IP Logged Citiram stroker

možemo ponuditi više posjetitelji koji su slični tebi. koji bi s kakvim  komentarom koji nije baš pametan, ali je provokativan razbudili ove naše veslače koji samo misle o veslanju .
vjerujem u tvoju maštu.
Natrag na vrh Vidi stroker's Profil Pretraži druge poruke poslane od stroker
 
345
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 07 June 2006 u 11:17am | IP Logged Citiram 345

svatko od veslača, trenera, i posjetitelja ima pravo napisati u forumu šta ga je volja, ali izgleda da se ritko ko trudi.nije ode problem nova anketa ni nedostatak informacija o radu (imaš rezultate testova na stranici), i slika ima masa, meni se čini da je i vako dobro. Zašto bi stranica tribala govoriti baš o svemu šta se dešava, važno da govori o najvažnijin stvarima šta se dešavaju.
Natrag na vrh Vidi 345's Profil Pretraži druge poruke poslane od 345
 
junior
Forumas0
Forumas0


Registrian: 08 September 2004
Online Status: Offline
Poruke: 27
Poslan: 07 June 2006 u 11:49am | IP Logged Citiram junior

i ja mislin da ne triba da stranica postane blogovska pa da na njoj svako piše šta ga volja. ode fali samo to da treneri i veslači napišu više puta kakav komentar.da napišu povremeno i šta mislu o položaju krke u šibenskom sportu.
Natrag na vrh Vidi junior's Profil Pretraži druge poruke poslane od junior
 
Jadrija
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 31
Poslan: 07 June 2006 u 2:43pm | IP Logged Citiram Jadrija

o polozaju Krke u sibenskon sportu pisite neni bubricu... he,he, he...
Natrag na vrh Vidi Jadrija's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jadrija
 
Jadrija
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 31
Poslan: 26 August 2006 u 10:22am | IP Logged Citiram Jadrija

Ajde alah ne pizdi. Dosadija si, pokaza si šta znaš, al kad već spominješ trenerima matere onda se siti da je treneru Krasiću mater umrla. Oko nekih stvari se, ako si glup, možeš zajebavati, al sad si zbilja gadljiv.

Editiran od Jadrija na 26 August 2006 u 10:27am
Natrag na vrh Vidi Jadrija's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jadrija
 
anaconda
Forumas0
Forumas0
Avatar

Registrian: 11 July 2006
Online Status: Offline
Poruke: 6
Poslan: 31 August 2006 u 9:07am | IP Logged Citiram anaconda

STENA

cini se da ti fali malo opce kulture,otidji na pijacu i kupi pola kila!!!!!!!!!!!

Natrag na vrh Vidi anaconda's Profil Pretraži druge poruke poslane od anaconda
 
otac
Forumas0
Forumas0
Avatar

Registrian: 09 September 2005
Online Status: Offline
Poruke: 7
Poslan: 01 September 2006 u 9:20am | IP Logged Citiram otac

@stena 91, mislim da si malo pretjerao sa glupostima, ajde lječi komplekse negdje drugdje

pitam odgovorne, ima li ovdje administratora ili moderatora koji će editirat odnosno obrisati ovakve primitivne postove

Natrag na vrh Vidi otac's Profil Pretraži druge poruke poslane od otac
 
stroker
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 01 September 2006 u 10:53am | IP Logged Citiram stroker

stena 91 ti zaista koristiš u potpunosti informatizaciju.
svoju sitnu dušu, iskompleksiranost, malenkost, frustiranost, jadnost, deperesivnost, pubertet liječiš na najbolji mogući način. skriven u svojoj maloj mišoj rupici vrijeđaš sve i svakoga. jednostavno si sretan ili  sretna.
nemoj samo nikada, ali baš nikad izvući svoju imbecilnu glavicu iz svoje mišje rupe jer ako je izvučeš iz govana u kojima ležiš, spavaš, koje jedeš onda ćeš je i izgubiti.
ostani tako jadan pa nas sve i dalje vrijeđaj, omalovažavaj, spominji trenerima matere, malo sexa, afera,  dalje skriven iza IP broja.  sretan što si neotkriven. Veoma sretan.
nastavi koristiti mogućnost interneta s tobom je zanimljivije. čovjek se jednostavno  iznenadi  koliko ima idiota oko nas.

Natrag na vrh Vidi stroker's Profil Pretraži druge poruke poslane od stroker
 
Guests
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 01 September 2006 u 1:35pm | IP Logged Citiram Guests

Ti meni govoris da san skriven iza IP broja a ti kao nisi i ne samo ti nego i svi ostali.Pa stvarno se čovik iznenadi kad vidi koliko ima idiota oko nas a među njima smo ja i ti.Ja san idiot sta pisen svasta a ti zato sto si slip i nevidiš pravo stanje u klubu.Jos nisi svatija da smo mi samo potrošna roba i da nas se samo iskorištavaju maksimalno.Krka mi je nekad bila život ali poslje 5-6 godina san svatija da smo mi za upravu samo otpad.Treneri kupuju nove aute a veslači će nositi kombinezone dok se ne raspadnu.Nikad necu zaboraviti kad nam je jedan od trenera reka"ma ako su vam kombinezoni preuski malo ih proširite".Nisu ti kombinezoni toliko bitni ali stvar je principa jer auto košta 100000kn a kombinezone nabavljaju za ne više od 100kn a mi ih placamo 200kn ali nisu ni novci toliko bitni i da je 500kn ja bi ga kupija bitno  je to da se veslače iskorištava previše  a nedobijaju ništa.Istina je da većina trenira iz gušta ali opet mogu dobiti malo poštovanja.Samo recite sta je posada osmerca dobila kad su bili prvaci države uz to neki su bili i dvostruki prvaci.Nisu čak ni bili pozvani kao perspektivni sportaši a sta su dobili kod one pohlepne gradonačelnice ćašu soka.VESLAČI NISU DOBILI NIŠTA ALI ZATO JE UPRAVA DOBILA MASNE PARE,PA SE VI IDALJE UBIJAJTE CILO LITO ZA NIŠTA A MOŽETE RADITI I ZARADITI.
Natrag na vrh Vidi Guests's Profil Pretraži druge poruke poslane od Guests
 

<< Predhodna Stranica od 6 Slijedeća >>
  OdgovoriPošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Skok na forum
Ne možete poslati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete editirati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete kreirati ankete u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama u ovom forumu

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Čekajući da se učita stranica, potrošili ste 0,0781 sekundi(a).