Aktivne temeAktivne teme  Ispiši listu članova forumaLista članova  Pretraži forumTraži  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  LoginLogin
Državno prvenstvo
 VK KRKA forum : Državno prvenstvo
Naslov Tema: državno prvenstvo OdgovoriPošalji novu temu
Autor
Poruka << Prijašnja tema | Slijedeća tema >>
MALENA
Forumas0
Forumas0


Registrian: 03 September 2004
Lokacija: Croatia
Online Status: Offline
Poruke: 4
Poslan: 06 September 2004 u 10:24pm | IP Logged Citiram MALENA

lako je prićati o normi kad znaš štaš veslati i skim mislim da bi ipak bija red 15 dana prije državnog znati.

 Da barem treneri ovo ćitaju pa da znaju kako je nama koji u tjedan dana prominimo 10 osoba s kojim možemo veslat na državnom i da možemo veslati ono šta mi želimo šta nam stvarno ide .Ja bi volila da se ćešće vuću testovio u skifovima da se vidi naša prava vrijednost

 

 



Editiran od MALENA na 06 September 2004 u 10:39pm


__________________
ČAO
Natrag na vrh Vidi MALENA's Profil Pretraži druge poruke poslane od MALENA
 
.
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 06 September 2004 u 11:47pm | IP Logged Citiram .

testovi u skifovima su najbolji testovi-ovisiš sam o sebi nemožeš se sakrit iza nikog i niko ti na kraju nemože biti kriv šta je šopa ili puka zadnjih 500 ili nije dolazija na trening...to i je lipota skifa! al opet ne ide svakom skif.nekom triba i dobar štroker da mu da ritam,tempo, nemora značit da ti 2 najbolja skifista daju najbolji dubl.-zato trener i nije odlučija još koga da stavi u dubl. dobro on zna koliko svaka od nas vridi al za dubl ti triba jednostavno brod krenit,triba imat osjecaj,praćenje i snage da se izdrzi jer je to još 2.dan. najvjerojatnije cemo vuc sve kombinacije (L-Adriana,L-Marija,L-Iva i L-Jela) 1000m pa ce onda vidit kako to ide... stoperica ce odlučit a to je na kraju i najpravednije.al da je moga ranije odlučit-moga je!

Natrag na vrh Vidi .'s Profil Pretraži druge poruke poslane od .
 
veslacica
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 07 September 2004 u 6:39pm | IP Logged Citiram veslacica

ja mislin da bi se norma tribala vuc,tek tako da se vidi vrime,a tribali bi ic svi na drzavno,jer ako se covik trudija cilo lito,zasto da ne ide.? sve bi zenske tribale osvojit medalje,bar se tako cini,a sta se tice muskog osmerca,koji dosta trenira,ako ne dodu prvi stvarno ne znan kakve su treninge imali oni koji bi ih pristigli...
Natrag na vrh Vidi veslacica's Profil Pretraži druge poruke poslane od veslacica
 
;
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 07 September 2004 u 6:42pm | IP Logged Citiram ;

  
Natrag na vrh Vidi ;'s Profil Pretraži druge poruke poslane od ;
 
ja ZG
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 07 September 2004 u 10:35pm | IP Logged Citiram ja ZG

,ajme veslačice ko si da si ;očito je da bas ne poznas veslanje u drugim klubovima;bar sta se tice muskog osmerca..ti ocito ne znas za Zadrane ili Zagrepcane:-))))a i za zenske posade;pa  biti ce medalja vjerojatno,ali bas sve...ne znam...znam i da su rijetke bas kvalitet....to se odnosi i na ukupno Hrvatsku sto se tice cura ,a onda pogotovo na klupsku razinu....
Natrag na vrh Vidi ja ZG's Profil Pretraži druge poruke poslane od ja ZG
 
ja ŠI
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 07 September 2004 u 10:59pm | IP Logged Citiram ja ŠI

Ženske nemaju nikakve konkurencije tako da će najvjerojatnije i one najslabije(Viktorija)bit prve!!-žalosno.Osmerac će definitvno bit prvi.

Natrag na vrh Vidi ja ŠI's Profil Pretraži druge poruke poslane od ja ŠI
 
.
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 07 September 2004 u 11:13pm | IP Logged Citiram .

bez uvrede veslačice-al ti se stvarno ne razumiš baš previše u veslanje....i vjerojatno nemaš baš ni iskustva s većih regata,mislin jedino tako mogu razumit da neko ovako nešto napiše...jel ti znaš koliko je samo sportaša koji treniraju i ubijaju se od rada al kadkad je jednostavno potribno malo više od toga
Natrag na vrh Vidi .'s Profil Pretraži druge poruke poslane od .
 
.
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 07 September 2004 u 11:56pm | IP Logged Citiram .

hej, pa ne vriđaj našu špa!!! al to je uvik bilo tako-ko sve nije posta prvak države???!!! a to s osmercon jel se vi sprdate ili... 

Natrag na vrh Vidi .'s Profil Pretraži druge poruke poslane od .
 
komarac
Forumas0
Forumas0


Registrian: 03 September 2004
Lokacija: Croatia
Online Status: Offline
Poruke: 18
Poslan: 08 September 2004 u 11:02am | IP Logged Citiram komarac

zašto se "ja-Ši" nije predstavio-la imenom, pa da vidimo tko je to i je li baš ta osoba možda netko tko će na državnom doći do medalje a da je najslabiji-a. Državno je, to je opće poznata stvar samo trka za medaljama. Nije ni prvi ni zadnji put da će se dogoditi da neki koji su među najboljima ostanu bez zlata u najačim disciplinama samo zato što će hrabro veslati baš tu gdje je najteže. A istina je i da neki od tih najboljih ponekad uopće neće veslati npr. skifove, dvojce, duble upravo jer se njihovi treneri trude da dođu do medalje, pa će ih staviti u bilo koju disciplinu gdje postoji mogučnost da se dobije odličje (naravno svi ciljaju samo na prva mjesta). Tako državno postaje najbezveznija regata u kojoj nema odraza kvalitete. Tko pozna veslanje taj će znati tko koliko vrijedi i neće gledati tko je što osvojio nego kakve su te trke bile i da li je bilo konkurencije, a tko ne pozna taj će doći kući svima trubeći kako je najbolji u državi, a ustvari na niti jednoj pravoj regati nije dogurao niti do finala. Šteta što je tako. Mislim da su tome krivi treneri i klubovi (nije to samo kod nas tako, tako je u svim klubovima, i čak u nekim i puno više nego kod nas) jer oni su ti koji trče za lažnim medaljama, a ne za kvalitetnim posadama. A krivi su i svi koji će nakon državnog brojiti medalje da bi utvrdili koliko im je godina bila uspješna. Više vrijedi jedan pravi uspjeh nego sto lažnih. I zato ne treba ovdje imenovati ovog ili onog jer radi se o državnom, a svi znamo što je državno-samo trka za medaljama, i baš ništa više od toga.
Natrag na vrh Vidi komarac's Profil Pretraži druge poruke poslane od komarac
 
.
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 08 September 2004 u 12:44pm | IP Logged Citiram .

 napokon pametan komentar !!! ...a regate za one koji stvarno vridu su ionako prije državnog i tu se dokazuje prava vridnost...

Natrag na vrh Vidi .'s Profil Pretraži druge poruke poslane od .
 

<< Predhodna Stranica od 10 Slijedeća >>
  OdgovoriPošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Skok na forum
Ne možete poslati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete editirati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete kreirati ankete u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama u ovom forumu

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Čekajući da se učita stranica, potrošili ste 0,0781 sekundi(a).