Aktivne temeAktivne teme  Ispiši listu članova forumaLista članova  Pretraži forumTraži  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  LoginLogin
Razno
 VK KRKA forum : Razno
Naslov Tema: quo vadis krka? OdgovoriPošalji novu temu
Autor
Poruka << Prijašnja tema | Slijedeća tema >>
Jadrija
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 31
Poslan: 28 August 2005 u 12:31pm | IP Logged Citiram Jadrija

Crvena lisico šta više pišeš više ga sereš! Nemoj se sada izvlačit, gadljiv si matere mi! Činiš mi se puno lažljiv za osobu za koju se predstavljaš. Čas ne dolaziš puno, čas znaš sve detalje, daj malo se pribroji i ostavi se ludovanja. Popi apaurin, potegni malo trave i biće ti lakše na srcu.
Natrag na vrh Vidi Jadrija's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jadrija
 
Jadrija
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 31
Poslan: 28 August 2005 u 12:39pm | IP Logged Citiram Jadrija

Crvendaću blentavi, kako znaš u kakvin je skifoviman Luca prije 5-6 godina veslala, ako za sebe govoriš da ćeš i ti tek za nikoliko godina biti senior? E jesi glup, skoro više nego lažeš!!! Izrasta si ti meni u titinoj jugi, a?
Natrag na vrh Vidi Jadrija's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jadrija
 
Jadrija
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 31
Poslan: 28 August 2005 u 12:41pm | IP Logged Citiram Jadrija

Zaradi takih je i nesritna juga propala, a sad si naša srat po Krki!
Natrag na vrh Vidi Jadrija's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jadrija
 
firefox
Forumas0
Forumas0


Registrian: 27 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 8
Poslan: 28 August 2005 u 1:04pm | IP Logged Citiram firefox




Editiran od firefox na 30 August 2005 u 12:58pm
Natrag na vrh Vidi firefox's Profil Pretraži druge poruke poslane od firefox
 
firefox
Forumas0
Forumas0


Registrian: 27 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 8
Poslan: 28 August 2005 u 1:06pm | IP Logged Citiram firefox




Editiran od firefox na 30 August 2005 u 12:58pm
Natrag na vrh Vidi firefox's Profil Pretraži druge poruke poslane od firefox
 
luci
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 2
Poslan: 28 August 2005 u 1:27pm | IP Logged Citiram luci

Ne znan stvarno,mislin ovaj firefox mene jednostavno svakon svojon porukon prosvijetli sve više...hvala ti!ovoliku rijeku i bujicu mudrosti odavno nisan vidila!!!!!! ovo je jedinstveno iskustvo! pa koliko ljudi može reći da nakon 6-7 godina treniranja i 17ak godina u veslanju može se dogoditi takav lapsus...znaći empacher je onaj bili brod u kojen san počela veslati a drvena vesla kojima na livon,ako se dobro sićan,veslu fali po pale su zapravo karbonska! i treneru zašto ste vi mene uvijeravali da se taj brod zove "stara škoda" kad je ono empacher! vjerojatno ste i vi živili u zabludi...srića da nas je firefox prosvijetlio.uf,ne želin znati šta bi bilo da se nije javia... jel ti organiziraš ikakve seanse možda?mislin moga bi,čisto onako svako ko je iti malo tužniji nakon razgovora s tobon otići će sa smijehon na usnama. a da,vjerojatno je i empacher zapravo bija pirš za 1tonu u kojem su mi sretna li san i povlaštena vesla dolazila čak do ispod vrata(ali to je posebna povlastica)! i da,ja san se žalila i žalila dolazeći svaki dan i odrađujući svaki trening i kao "mala kadetkinjica" i nakon šta san osvojila nemal broj medalja u konkurenciji u kojoj da istina,nema i nije bilo konkurencije,(jer tada su Bože moj, ne da su bili kadeti A i B već ih je bilo do NJ!) počela veslati u regatnom skifu. i Marta,kad se vidimo možemo otići zajedno u okulista jer mislin da smo daltonisti!-ono nije bija Zelenko!!!!!

oče,tribaš razmišljat dugoročnije-ne ulaži u zgradu,u kadete,veslače koji dolazu na trening i nešto vridu,jednostavno ulaži u "firefox-ove"! radi promjene iznutra,lipo stani usrid kluba i naručuj sve one brodove,opremu dogovaraj pripreme,fizioterapeuta itd.ali iznutra! 

iden sad...ulila san soka u čašu i malo mi se prililo jer san precijenila kapacitete čaše pa iden sad zvati mater da pobriše....  bye bye

 i jao!danas nemamo trening!-jel to na svjetskoj razini!o ne!čak i za nas koji treniramo povremeno,malo odmora je sramotno i nedopustivo! iden brzo napravit 50ak sklekova i trčat oko kuće!-i to bi preporućila svima

bye

Natrag na vrh Vidi luci's Profil Pretraži druge poruke poslane od luci
 
neonka
Forumas0
Forumas0
Avatar

Registrian: 27 August 2005
Lokacija: United Kingdom
Online Status: Offline
Poruke: 3
Poslan: 28 August 2005 u 2:07pm | IP Logged Citiram neonka

luci luci
za ljude koji te gledaju skoro svaki dan bar kako cujem ti se pola treninga sprdas i radis samo kad te trener gleda a pola treninga odradis  jezikom to jest propricas  a koliko ja znam  ne vesla se  jezikom. samo zelim reci da si malo vise predana veslanju mozda bi imala i bolje uspjehe. kaze gosp. crnogaca da nisi falila treninga otkad si se upisala nije u tome baza ima ljudi koji dolaze svaki dan i nemogu ono sto si mozes. luce imas talent ali ti samo treba malo motivacije i volje ali ne one od trenera i obitelji nego se sama moras motivirati jer ovakvim radom na treninzima neces nista postici barem sto se tice svjetske razine. znam jos si mlada  imas tek  17 godina  i za tvoje doba  ovo su super rezultati. cestitam ali spusti se samo mrvu kod nas na planet.
crni prijatelju nemoj tako ostro po forumu
tebi samo dvije pametne (mozda)  drzi se uprave ostavi se treninga moze to tica i sam.
i sto jos da kazem : postoje razne studije o motivaciji sportasa i opcenitoj motivaciji glazbom i znam da nezelis da ti klub bude disco ali pusti veslace da slusaju ono sto ih motivira i to ne na vol.12 vjeruj mi puno je lakse vuci uru ergo. kad je glazba po gustu.
pozdrav


__________________
neonka
Natrag na vrh Vidi neonka's Profil Pretraži druge poruke poslane od neonka
 
Krka
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 28 August 2005 u 2:10pm | IP Logged Citiram Krka

a Isusa ti je ovaj firefox bulazni.i ma da si i dvostruko stariji stari moj  bolje ti je zakopaj se negdi duboko u rupu i ne izlazi.I bolje ti je ne komentiraj kad nemaš šta pametno reći,al kako kaže naša Luce bar se svi nasmijemo od tvoje isfrustriranosti.Fali tebi puno toga haha u životu hehe
Natrag na vrh Vidi Krka's Profil Pretraži druge poruke poslane od Krka
 
evo i mene
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 12
Poslan: 28 August 2005 u 4:05pm | IP Logged Citiram evo i mene

svaka cast, forum je zivnija. glazba je u klubu gala, mozda starijima preglasna, ali rekreativci su ionako samo dva put u tjednu pa im možemo poštediti uši ta dva puta. Neonka bi poštovanje prema starijima i da uz put stariji poštuju kad se strop trese od prejake glazbe bas me zanima koliko je neonki godina.bice to koja dolacka penzinerka
Natrag na vrh Vidi evo i mene's Profil Pretraži druge poruke poslane od evo i mene
 
no coment
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 28 August 2005 u 7:31pm | IP Logged Citiram no coment

ona budala koja je napisala da luca nema motivacije za veslat...............pa to triba tuć i nedat plakat. bolesnik. luca trenira i tekako i ja znan da njoj nema do veslanja. ona se trudi i sve. je da joj malo zavidin sta ima uvik sve najbolje al tako je to kad si najbolji. sprda se i priča po klubu... jel to sad znači da ništa ne valja. ?? od nas svih nikad nece bit nesto, svi smo mi ništarije jer pričamo za vrime treninga...odnosno, u pauzi između vježbi. daj ljudi, skulirajte se.! da se luca samo sprda onda nikad nebi postigla ono šta ima. ups, oprostite, pa njoj tatica sve to omogućuje i vesla za nju i dolazi za nju na treninge. pa jel vi uopće čujete sebe? da ste to rekli za bilo koga drugoga osim za nju još bi nekako i skužila ali lucu tako izvriđat....mislin stvarno!!!
Natrag na vrh Vidi no coment's Profil Pretraži druge poruke poslane od no coment
 

<< Predhodna Stranica od 15 Slijedeća >>
  OdgovoriPošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Skok na forum
Ne možete poslati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete editirati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete kreirati ankete u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama u ovom forumu

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Čekajući da se učita stranica, potrošili ste 0,0781 sekundi(a).