Aktivne temeAktivne teme  Ispiši listu članova forumaLista članova  Pretraži forumTraži  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  LoginLogin
Razno
 VK KRKA forum : Razno
Naslov Tema: quo vadis krka? OdgovoriPošalji novu temu
Autor
Poruka << Prijašnja tema | Slijedeća tema >>
firefox
Forumas0
Forumas0


Registrian: 27 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 8
Poslan: 28 August 2005 u 7:58pm | IP Logged Citiram firefox

edited:


Editiran od firefox na 30 August 2005 u 12:59pm
Natrag na vrh Vidi firefox's Profil Pretraži druge poruke poslane od firefox
 
Repetitor
Forumas0
Forumas0


Registrian: 29 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 9
Poslan: 29 August 2005 u 9:42am | IP Logged Citiram Repetitor

Čitam pažljivo ovo zanimljivu prepisku i ne mogu se načuditi. Ispada da je u vas u klubu kaos i da nitko ništa ne radi. Onda idem vidjeti o čemu se zapravo radi i ispada da je kaos zbog toga jer na podu ima prašine i što nakon tuširanja pod ostaje mokar. Još je kaos i zato što se glazba utišava na 12 i jer Lucijana ne radi ozbiljno. Pažljivo pratim sve hrvatske i strane veslačke stranice. Po nekim podacima kad se sve usporedi ta cura je ove zime postigla za svoj uzrast jedan od boljih svjetskih rezultata na ergu. Bez rada se to ne može ni u ludilu postići! Još da dodam da neka istraživanja pokazuju da u većini klubova na podu ima prašine, a i pod bude mokar nakon što se veslači tuširaju i da velika buka negativno utječe na sluh.

Čitam i mislim se ovako: kako bi bilo da ja ovako iz mračne šume anonimnosti firefoxu kažem da mu je otac pedofil, majka prostitutka, a da njemu osobno smrde noge kad se oznoji? On bi se s pravom naljutio bar na ove prve dvije tvrdnje. Eto tako meni sa strane izgledaju njegovi "konstruktivni" prijedlozi.

Što se tiče seniora i plaćanja ja sam za to da ih se plati jer bez toga nema rezultata, ali ako bilo tko od njih misli da će moći osigurati život od veslanja onda to nije baš realno mišljenje. Zapravo, često kad se u veslanje uvuče novac onda se stvari počinju pogoršavati. Novac je samo za pametne!

Koliko je tko za nešto plaćen ne znam, ali znam da bih i u svom klubu volio imati situaciju kao i u Krki, pa neka to znači da sve propada.

 

Natrag na vrh Vidi Repetitor's Profil Pretraži druge poruke poslane od Repetitor
 
kadeti
Forumas0
Forumas0


Registrian: 29 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 2
Poslan: 29 August 2005 u 9:45am | IP Logged Citiram kadeti

kao roditelj djeteta koje je veslalo želim kazati da mi je zadovoljstvo da  mi je i drugo djete u v.k. Krka. Rad sa djecom i mladima je odista dobar, baš kao i uvjeti.
Natrag na vrh Vidi kadeti's Profil Pretraži druge poruke poslane od kadeti
 
nives
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 1
Poslan: 29 August 2005 u 11:23am | IP Logged Citiram nives

Mnogo puta mi se učinilo kako je šteta da ovaj forum nije živ kako bi mogao biti, ali kada se pojavi kakav provokator dobra stvar u svoj toj njegovoj zlobi je što se na forumu nešto dešava . Neću govoriti o drugim stvarima osim o onim koje se tiču mene osobno. U Krki sam dugi niz godina, skoro pa punih dvadeset, i u svim tim godinama odgledala sam i odslušala svakakvih komentara, klupskih stanja i situacija. Nekad je bilo bolje, nekad gore; osobno mislim da je sada itekako dobro i da svi neopravdani napadi dolaze od osoba koje u svemu tome nisu pronašle same sebe u profesionalnom, sportskom, materijalnom, ili kojem drugom pogledu.

Ajde da prijeđem na stvar.

- Fotografiranje

Da, uglavnom sam ta koja nosi foto aparat i kameru na regate, ili trening. To radim zbog toga što je to jedini način da Klub i slikom bude dostupan očima onih koji nisu direktni sudionici veslačkih događanja ali čitaju novine, ili imaju Internet i o tome mogu i žele da se informiraju. Bez tih fotografija članci u “Slobodnoj Dalmaciji”, “Šibenskom listu”, listu “Veslanje”... ne bi bili popraćeni našim “svježim” fotografijama. Nikada nisam za to bila plaćena. Postoje ljudi koji nešto rade iz ljubavi, a ne iz materijalnih pobuda, ali objašnjavati nekom tko to ne razumije je ionako uzaludan posao.

- Fotografije koje su fotografirali veslačice ili veslači

Kada se galerija nađe na webu svi u njoj traže sebe, a jednoj osobi fizički nije moguće da fotografira baš svaku utrku ili dodjelu medalja. To je razlog zašto se trudim i zašto bi voljela da mi ostali u tome pomognu.

Oni kojima smeta biti fotografiran ili kojima smeta što ih molim da i njihove fotografije stavimo u galeriju uvijek to mogu kazati i ja im garantiram da ih više neću “progoniti”.

P.S.

U klubu je tijekom godine mnogo raznoraznih poslova koje netko treba obaviti. Dakle neimenovani članu imaš priliku da ne budeš samo destruktivan već i koristan: javi se i slobodno ćemo prenijeti na tvoja leđa dio tog posla. I nadam se da ni tebi neće smetati što je sve to besplatno; iz ljubavi prema tvom, mom, našem klubu.

Nives

Natrag na vrh Vidi nives's Profil Pretraži druge poruke poslane od nives
 
stroker
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 29 August 2005 u 1:47pm | IP Logged Citiram stroker

aspiriniks je prije par dana tvrdio da on ne briše poruke već neki podlac koji to radi kada svi spavamo. Vjerovatno noću u zoru kada internet vampiri idu spavati
sada predsjednik klub kaže da će se brisati sve  poruke na forumu  koje su provokativne, koje vrijeđaju, ....
Kojim pravom su se meni brisale poruke  i zašto " aspiriniks " tvrdi da on to nije radio kada je vjerovatno on osobno brisao.
Ja nikada  nikoga nisam vrijeđao, ali mi je " aspirinks " skidao poruke jer sam napisao da me boli kada vidim neke stvari koje nam se događaju.
Ja sam dovoljno dugo u klubu da imam pravo glasa i kazati što me muči.
Na kraju šta ste se napalili na firefoxa. cila obitelj crnogača dovatila se tastature pa udri i piši i što kada su se ispisali. 
opet je sve ostalo isto.
imamo fenomenalne uvjete za rad mislim skoro idealne. trenere koji nisu loši, ali ipak nam fali nešto.
nisu to prva mjesta koja nam nedostaje.
fali nam nešto. fali nam nešto. fali nam nešto.
fali nam i smijeha i nesputanosti, ali ne i nereda
vjerujem kao i sve u životu i to će nadoći. pitanje je hoćemo li mi biti tu u klubu kada to nadođe. kada bude i prvih mjesta i kada firefox i njemu slični neće smatrati za potrebnim da nam kažu kako je loše u klubu.
mislim da nije loše jer ja sam u klubu koga volim i sretan sam kada vidim da u hangaru nema brodova i vesala jer su skoro svi na vodi
Natrag na vrh Vidi stroker's Profil Pretraži druge poruke poslane od stroker
 
Jadrija
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 31
Poslan: 29 August 2005 u 2:19pm | IP Logged Citiram Jadrija

Slušaj rodijače ovo: treneri nisu loši! Pa šta se ovin oće reć? Valjaju lisac, bumbeta i štroker i donekle uvjeti. Sve ostalo je od ajme (prisjednik i oni oko njega) do podnošljivog (treneri)!!! Abate iss šta je ovo došlo, koje su ovo trapule. Ode bi neko mora prominiti klub il ona prva ekipa il ova druga. Jo tito šta si nan učinija!
Natrag na vrh Vidi Jadrija's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jadrija
 
links_sibenik
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 29 August 2005 u 2:55pm | IP Logged Citiram links_sibenik

edited by links_sibenik


Editiran od Gost na 01 September 2005 u 10:10am
Natrag na vrh Vidi links_sibenik's Profil Pretraži druge poruke poslane od links_sibenik
 
???
Guest
Guest


Registrian: 01 October 2003
Online Status: Online
Poruke: 265
Poslan: 29 August 2005 u 2:56pm | IP Logged Citiram ???

ja se slažen s firefoxon. luca stvarno ima malo previše povlastica. nije ni čudo šta je najbolja.
Natrag na vrh Vidi ???'s Profil Pretraži druge poruke poslane od ???
 
More
Forumas0
Forumas0


Registrian: 29 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 6
Poslan: 29 August 2005 u 4:04pm | IP Logged Citiram More

Lucijana je sasvim objektivno i definitivno jedna od par izuzetnih veslača u Hrvatskoj i svi uvjeti koji joj  se pružaju su opravdani;jer što bi trebalo- da voze isti čamac i ona i neki kadet čiji rezultati i perspektiva nisu ni približni njezinima,a vidim i znam da nema previše povlastica.To da ima povlastice mogu pričati samo ljubomorni.

Zatim,firefox je toliko laži napisao da ga ima biti sram uistinu i ne znam kako može živjeti sa sobom.A eto draga  lisice ne znam što se sad skrivaš iza drugog nicka.Što se tiče brisanja poruka pa svi su bili upozoreni preko stranice da ako se ne registriraju da im se poruke mogu izbrisati-(sjećam se kada je to pisalo na stranici) od nekog koji nema pametnijeg posla nego to činiti i zato štrokeru tj.firefox možeš zadržati svoj sarkazam jer ako si registriran nitko ti neće brisati poruke izuzev naravno ako nekoga jako uvrijediš što je za očekivati.Kako imaš obraza toliko lažno i bez argumenata optuživati ljude;opet samo ponavljam da ne mogu vjerovati koliko si laži ispisao,i ako malo pogledaš svoje poruke koliko si se ispetljao i sad nastavljaš.

 

Apsolutno se slažem sa Repetitorom,sa Nives i ostalima koji su ipak nešto argumentirano napisali.Ljudi koje je firefox onako napao lažnim besmislicama samo su očito dali istinu- jer što bi trebali samo pustiti da ih blati netko bez razloga. Volio bih da moje dijete jednog dana vesla u klubu kao što je Krka kao što bih sada i ja volio biti u takvom klubu jer je jedan od najorganiziranijih u Hrvatskoj u svim aspektima i izuzev ovako nekih vječnih provokatora koji su zapravo najviše nezadovoljni sa sobom i svojim neuspjehom u Krki su ljudi krasni.Nadam se da će vam potrajati takvo dobro stanje i ne mijenjajte ništa;eto nažalost se dosadnih provokatora ne vjerujem da možete riješiti.

 

Sportski pozdrav!

Natrag na vrh Vidi More's Profil Pretraži druge poruke poslane od More
 
luci
Forumas0
Forumas0


Registrian: 28 August 2005
Online Status: Offline
Poruke: 2
Poslan: 29 August 2005 u 5:21pm | IP Logged Citiram luci

moj komentar bi na kraju za sve ovo bija;PIH!

vidi se da ima dovoljno ljudi koji djelu mišljenje sa mnon i ako se oni nazivaju"wanna be luca" fanovi tada san i ja vjerojatno"Wanna be them" fan.vidiš to bi tribalo u rječnik dodat....

al sve u svemu ovakvih kojima će moje krvno srodstvo s predsjednikon i moji uspjesi smetati uvik će biti,ni ne očekujen ništa drugo. nego iden ja sad na trening,neki će reći zabušavati a neki kojima ne triba pas vodič;odveslati par km i malo se oznojit

bye

Natrag na vrh Vidi luci's Profil Pretraži druge poruke poslane od luci
 

<< Predhodna Stranica od 15 Slijedeća >>
  OdgovoriPošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Skok na forum
Ne možete poslati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete editirati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete kreirati ankete u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama u ovom forumu

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Čekajući da se učita stranica, potrošili ste 0,0781 sekundi(a).