Broj deviznog računa:
 7107 - 978 - 3166848

Komentar
25.05.2009. 21:43:49   |  By: admin

Klikni na sliku za uvećanu verziju Izvješće trenera Blaževića, sa 4. Kup regate održane u Makarskoj 23.05. 2009. pročitajte u nastavku.

Na ovoj, za naš klub najuspješnijoj Kup regati nastupili smo sa deset veslačica. Nastupili smo u skoro svim ženskim disciplinama i polučili do sada najbolje rezultate: 4 prva mjesta; 2 druga mjesta; 1 treće mjesto; 1 četvrto mjesto - ukupno 61 bod.

Sa plasmanima i bodovima sam zadovoljan ali i svjestan da ovogodišnja kvaliteta ženskog veslanja ipak počiva u kontinentalnim dijelovima Lijepe naše. Ako smo već toliko iskreni treba reći da je u pojedinim disciplinama (ženskim): 2XKŽ; 1XJŽA; 1XJŽB nastupio  veći broj posada – 5 do7 što je dobro i što daje ipak određenu težinu.

2xKŽ : Nastupile su dvije posade.

Antonija Papak i Lucija Rupić kao prva posada ciljem su prošle prve i time ispunile moja očekivanja. One su pojedinačno i kao posada napredovale od zadnje regate. Vrlo su motivirane i očekujem daljnji napredak.

Druga naša posada: Marijeta Luša i Andrea Šikić prošla je ciljem druga i sa plasmanom sam zadovoljan.

Obje su posade pobijedile posadu Kaštela, prvoplasiranu sa posljednje Kup regate. Ove veslačice vidim kao posadu četverca na pariće na Prvenstvo Hrvatske.

1XJŽB : Nastupile su dvije posade.

Jelena Baranović kao prva posada prošla je ciljem prva i sa plasmanom sam zadovoljan. Jeleni je ovo prva pobjeda u Kupu - nadam se ne i posljednja. Prostora za napredak ima:kako u tehničkoj izvedbi, tako i u fizičkoj pripremi.

Druga naša samica Irma Grubišić prošla je ciljem četvrta i ja sam bez obzira na nešto slabiji plasman u odnosu na prošlu Kup regatu zadovoljan. To je mlada veslačica koja još nije sigurna u vlastite sposobnosti. U pripremama za Prvenstvo Hrvatske možda je vidim u nekoj drugoj posadi.

1xJŽA : Nastupile su dvije posade.

Lucija Superina kao prva posada, prošla je ciljem druga. Očekivao sam da Lucija pobijedi kao i na dosadašnjim utrkama Kupa, međutim dogodilo se da je pobijedila klupska kolegica Matea Slavica koja je uvijek bila malo iza, ali nikad ispred. To je sigurno iznenađenje i treba utvrditi na treninzima dali je Lucija u krizi ili je Matea Slavica je iskoristila svoju priliku i kao druga naša samica prošla ciljem prva. Očekujem da se potpuno posveti veslanju jer uz dobru plovnost čamca važne su i funkcionalne sposobnosti koje su za sada nedovoljne.

2XJŽA: Nastupile su dvije posade.

Lucija Superina i Matea Slavica kao prva naša posada prošle su ciljem prve. Na ovoj regati dobro su ih namučile veslačice Dupina.

Druga naša posada Lucija Juras i Tea Ogar – Mraović, inače mlađe juniorke, početnice, prošle su ciljem treće sa povećim zaostatkom, ali osjetno manjim u odnosu na prošlu Kup regatu.

Trener: Nikica Blažević