Broj deviznog računa:
 7107 - 978 - 3166848

Rezultati iz Dubrovnika
19.04.2011. 19:50:08   |  By: Aspiriniks

Napokon smo dobili i rezultate, odnosno plasmane pojedinih posada i ukupni poredak klubova sve ostvareno na III regati za "Kup Dalmacije" za 2011., održanoj u Dubrovniku.

Ukupno 7 prvih mjesta za naš Klub osvojile/i su slijedeće/i krkašice i krkaši: Tomislav Rupić i Niko Slavica u 2XKMB; Filip Kendeš u 1XKMB; Adrian Gracin i Vice Jurišić u 2XKMA; Antonia Papak u 1XJŽB; Tea Ogar Mraović u 1XJŽA; Antonio Čoga u 1XJMB; Niko Bujas u 1XSM.

Srebrne medalje za 6 plasmana na drugo mjesto osvojile/i su: Bruno Čivljak u 1XKMA; Marijeta Luša u 1XJŽB; Lucija Rupić u 1XJŽB; Leo Šare i Ivica Ban u 2XSM; Josip Laća, Tomislav Bačelić, Ivan Horak i Jure Šarić u 4XJMB; Leo Šare u 1XSM.

Brončane medalje, njih ukupno 5, zaslužile/i su: Luka Slavica i Frane Garma u 2XKMB; Vice Vlahov, Toni Kokić, Andrija Šupe i Josip Zorčić u 4XKMA; Lucija Ninčević i Antonela Jurišić u 2XKŽA; Antonia Rupić u 1XJŽB; Jakov Bumbak i Krešimir Mikšić u 2XJMB;

Četvrto mjesto osvojili su Tome Matešić, Kristijan Bačelić, Mihovil Škugor i Filip Vranjić u 4XJMB.

Kao što se iz gornjeg može vidjeti zanimljiv je podatak da je od 19 naših posada čak njih 18 osvojilo jednu od medalja što je uspjeh vrijedan pažnje. Naravno, pregledom plasmana i rezultata svih naših posada vidimo da je bilo i neočekivanih podbačaja, ali i nekih ugodnih iznenađenja. Dakle, zadovoljstvo nam je izvijestiti kako je ukupan pobjednik Regate VK "Krka" s 152 boda, drugi je HVK "Mornar" s 145 bodova, dok je treće mjesto pripalo HVK "Marina Kaštela" s 127 bodova. Osim naslova ukupnog pobjednika krkašice i krkaši su osvojile/i prvo mjesto u uzrastu mlađih juniora s 47 bodova, te je još osvojeno i prvo mjesto u uzrastu seniora (zajedno s HVK "Gusar") s 26 bodova. Uspjehu Krke pridonijeli su još i naše kadetkinje i kadeti s 69 bodova. Tu smo, kao Klub, osvojili drugo mjesto s bodom zaostatka iz Mornara. Još nam je i Tea pridonijela dragocjenih 10 bodova u uzrastu juniorki A. Ovim uspjehom Krka je učvrstila svoje vodstvo u Kupu ispred naših sportskih suparnika i prijatelja iz HVK "Mornar", te naša prednost sad iznosi (ne)velikih 48 bodova.

Iduća Regata se planira održati u Makarskoj tijekom svibnja, a tu se zbilja nadamo kako će Eol biti veslačicama i veslačima napokon milostiv!

Aspiriniks

PS: ako netko od naših ima kakvih, tehnički korektnih, slika bilo bi lijepo dostaviti ih da ih i objavimo!